Mulund West, Mumbai, Maharashtra
GST No. 27AOJPG3127R1ZI
Call 08043807748 83% Response Rate
Send Enquiry
| Plastic Type | PET |
| Shape | Custom Design |
| Color | Transparent |
| Neck Diameter | 24 mm |
| Pattern | Plain |
View Complete details
| Plastic Type | PET |
| Color | Transparent |
| Neck Diameter | 28 mm |
| Pattern | Plain |
| Features | Reusable |
| Shape | Custom Design |
View Complete details
| Capacity | 1 L |
| Plastic Type | PET |
| Color | Transparent |
| Neck Diameter | 18 mm |
| Pattern | Plain |
| Features | Recyclable |
View Complete details